Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Θεατρικές ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ

Στις 20 Δεκεμβρίου σε συνεργασία με το Δημοτικό Σχολείο και το Νηπιαγωγείο Ομβριακής πραγματοποιήσαμε Χριστουγεννιάτικη Εκδήλωση με χορωδίες, σκετς, οπτικοακουστικό υλικό, αλλά και θεατρικό στη Αγγλική Γλώσσα  " ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ".

Την  εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Αμφιθέτρο της Ομβριακής παρευρέθηκαν Εκκλησιατικοί εκπρόσωποι ,η Δημοτική Αρχή - Δήμαρχος Δομοκού - Αντιδήμαρχος Δημοτικής ενότητας - Πρόεδρος Δημοτικού Διαμερίσματος Ομβριακής - Δημοτικοί Σύμβουλοι, η Σύμβουλος Παιδαγωγικής Καθοδήγησης του Σχολείου μας, Πρόεδροι και Δ.Σ Συλόγων Γονέων και Κηδεμόνων και πλήθος πολιτών της περιοχής.

Η εκδήλωση στέφθηκε απο επιτυχία και η υπόσχεση για συνέχεια στο μέλλον αναμενόμενη.